Siła koncentratu makro- i mikroskładników

Tecnophyt pH+ v2.0 to kompleksowy preparat służący do prawidłowego przygotowania, czyli  uzdatnienia i uszlachetnienia, wody przeznaczonej do oprysku. Jego stosowanie pozwala na znacznie poprawienie skuteczności stosowanych preparatów - środków ochrony roślin, nawozów dolistnych, biostymulatorów i preparatów doglebowych.

 

 

 

Poniższe 8 podstawowych funkcji innowacyjnej Technologii PerfectORO® z użyciem Tecnophytu pH+ v2.0 8w1®, pozwoli zrozumieć nam innowacyjne działanie preparatu:

 

REAKTYWNY KONDYCJONER WODY – Blokuje antagonistyczną wymianę chemiczną środków ochrony roślin i nawozów dolistnych z pierwiastkami zawartymi w wodzie. Dzięki użyciu nowoczesnej, najwyższej jakości substancji na stałe wiąże i blokuje pierwiastki zarówno w formie węglanowej, jak i nie węglanowej.

 

CHELA-BLOCK – To innowacyjna formuła stworzona do wiązania i blokowania w wodzie toksycznych jonów metali ciężkich tj. Fe, Mn, Cd, Pb i innych. Dzięki temu, w połączeniu z reaktywnym kondycjonerem wody całkowicie eliminuje negatywny wpływ wszystkich szkodliwych substancji zawartych w wodzie na działanie środków ochrony roślin i nawozów dolistnych.

 

REGULATOR ODCZYNU pH – Dzięki kompleksowemu związaniu wszystkich szkodliwych substancji w wodzie prawidłowo reguluje odczyn pH zapobiegając negatywnemu zdysocjowaniu środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i biostymulatorów.

 

REALNY INDYKATOR – To wskaźnik gotowości wody do oprysku. Wyznacza moment, w którym woda jest w pełni uszlachetniona, uzdatniona i gotowa na przyjęcie substancji chemicznych. Tecnophyt pH v2.0 8w1® obniża poziom pH nawet do 1, dzięki temu zapewnia najsilniejsze działanie grupy środków, których środowisko skuteczności jest na poziomie 2–3 w skali pH.

 

SILNY ADIUWANT – Dzięki zastosowaniu surfaktantu amfoterycznego, siły adhezji łączą ze sobą powierzchniowe warstwy cieczy jeszcze silniej. Zapewnia to skuteczne obniżenie napięcia powierzchniowo-czynnego z 72 dyn/cm do blisko 30 dyn/cm, jak również pełniejsze pokrycie liści cieczą roboczą.

 

RZECZYWISTY FIZJOLOGICZNY AKTYWATOR – Dzięki pełnemu pokryciu liści cieczą roboczą , wzrasta na jej powierzchni stężenie jonów, które obniżają potencjał wodny komórki szparkowej. W ten sposób pozwalają na napływ do nich wody z komórek o większym potencjale. Woda znacznie zwiększa turgor wewnątrz ściany komórkowej rośliny, który jest przyczyną wyginania się i otwierania szparek w aparatach szparkowych. Dzięki temu mechanizmowi do wnętrza rośliny przedostaje się maksymalna ilość substancji aktywnych i mikroelementów.

 

SKUTECZNY ANTYSPIENIACZ – Antyspieniacz znacząco ułatwia przygotowanie cieczy roboczej w opryskiwaczu. Zapobiega nadmiernemu pienieniu się roztworów. Substancje aktywne w nim zawarte zapobiegają i niwelują skutki pienienia się roztworu, co znacząco przyspiesza czas przygotowywania preparatu.

 

SYSTEM WZMACNIANIA SKUTECZNOŚCI PerfectORO® – Opiera się na przygotowaniu i dobraniu do oprysku odpowiedniej kolejności aplikacji substancji aktywnych środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i biostymulatorów.

 

USŁUGI I HANDEL MIROMAD MIROSŁAW MADEJ

UL. BOCIANIA 1, 86-200 CHEŁMNO

NIP :  875 113 70 63

punkt handlowy

Solnica 46A

82–100 Nowy Dwór Gdański

 

All content © Agro-Perfect 2016. All rights reserved.