Siła koncentratu makro- i mikroskładników

Tecamin 31 w swoim składzie zawiera substancje aktywne w 100% pochodzenia roślinnego – co daje najwyższą zgodność substancji z uwarunkowaniami chemicznymi roślin!

 

 

 

Od dawna wiemy, że azot będąc najbardziej plonotwórczym pierwiastkiem, jest niezbędny dla właściwego rozwoju uprawianych przez nas wszystkich roślin. Równocześnie pragnąc osiągnąć wysoki plon, duże zastosowanie tego makroelementu, łączy się nierozłącznie z wysokimi kosztami w naszej uprawie. Związku z tym, zawsze staramy się jak najlepiej zarządzać między formami stosowanego azotu, odpowiednim terminem zaaplikowania, warunkami atmosferycznymi, a różnicami glebowymi naszych pól. Badania prowadzone w celu udoskonalenia tych procesów, nie przyniosły natomiast żadnych spektakularnych efektów.

Do tej pory jednak, często nie zwracaliśmy dużej uwagi na to, jak kondycja naszych roślin i zawarte w nich substancje, wpływają na właściwe pobieranie azotu oraz innych pierwiastków wewnątrz rośliny. A co jeśli, stawiając sobie za cel powyższy argument okazałoby się, że dostępna dla nas technologia używana dotąd wyłącznie w przemyśle farmaceutycznym może mieć takie przełożenie na przyswajanie pierwiastków u roślin ?

Tecamin 31 w roślinie:

 

  •     pobudza wzrost wegetatywny
  •     zwiększa krzewienie i poprawia kwitnienie
  •     przyśpiesza pobieranie i transportowanie składników pokarmowych
  •     poprawia jakość i wydajność upraw
  •     pomaga wrócić roślinom do równowagi po wystąpieniu stresu
  •     aktywizuje system korzeniowy oraz zwiększa masę korzeni
  •     podnosi odporność roślin(i kwiatów) na przymrozki

 

USŁUGI I HANDEL MIROMAD MIROSŁAW MADEJ

UL. BOCIANIA 1, 86-200 CHEŁMNO

NIP :  875 113 70 63

punkt handlowy

Solnica 46A

82–100 Nowy Dwór Gdański

 

All content © Agro-Perfect 2016. All rights reserved.