Siła koncentratu makro- i mikroskładników

AGRIFUL to wyjątkowy preparat, dzięki któremu trwale zwiększamy poziom próchnicy w glebie, a także kilkukrotnie rozbudowujemy systemy korzeniowe roślin. W swoim składzie zawiera idelnie dobraną proporcję kwasów humusowych, fulwowych oraz materii organicznej. Właśnie dzięki temu, osiągamy rzeczywiste efekty na polu, nie jedynie w laboratorium. Koniecznie odwiedź galerię i przekonaj się sam!

 

 

 

AGRIFUL W GLEBIE:

 

  • Dzięki idealnemu stężeniu kwasów humusowych i fulwowych oraz wysokiej zawartości materii organicznej trwale zwiększa poziom próchnicy w glebie.
  • Dzięki kilkukrotnemu zwiększeniu systemu korzeniowego u roślin zwiększamy ilość resztek pożniwnych pozostających w glebie, co przekłada się na zwiększenie poziomu próchnicy.
  • Wpływa korzystnie na ryzosferę, dzięki czemu zapewnia szybszy obieg, przyswajanie, transportowanie cennego azotu
  • Rozluźnia gleby ciężkie, eliminuje ich zmęczenie a także poprawia retencję wody w glebach piaszczystych.
  • Wytworzenie u roślin potężnej sieci korzeni bocznych i przybyszowych zapewnia najlepszy dostęp do mikro i makro składników.
  • Znacznie poprawia dostęp roślin do wody w chwilowych momentach suszy.
  • Stwarza idealne środowisko biologiczne w glebie co przyczynia się do rozwoju mikroorganizmów i bakterii glebowych.

 

 

 

 

Stosowanie Agrifulu pozytywnie wpływa na rozwój rośliny. Udowodniliśmy, że na plantacjach zboża i rzepaku systemy korzeniowe rozwinęły się znacznie szybciej, a na plantacjach buraków, które charakteryzują się powolnym wzrostem w pierwszej fazie rozwoju międzyrzędzia pokryte zostały trzy tygodnie szybciej. Rośliny te szybko rozwinęły się, ponieważ miały dobry dostęp do składników odżywczych. Ponadto, były odporne na pasożytnicze działanie chwastów i choroby grzybicze. Pozytywne działanie Agrifulu wynika z połączenia w jego składzie kwasów huminowych i fulwowych o nieuszkodzonej strukturze molekularnej. Stosowanie preparatu daje nie tylko jednorazowy, trwający przez jeden okres wegetacyjny efekt. Długotrwałe użytkowanie pokazuje, że  jakość podłoża zostaje znacznie poprawiona.

Inwestycja w Agriful zawierający kwasy humusowe i fulwowe przynosi duże oszczędności. Przede wszystkim umożliwia ograniczone stosowanie dodatkowych suplementów. Aktywowane są z gleby substancje aktywne i ułatwione zostaje ich wchłanianie się. Możemy ograniczyć część wydatków związanych z wapnowaniem i nawożeniem. Co prawda nie powinniśmy rezygnować z nich zupełnie. Polecane jest badanie jakości gleby, a następnie dobieranie do jej potrzeb właściwych preparatów. Przynosi to pozytywne rezultaty, nie tylko ekonomiczne. Mniejsze ilości aplikowanych substancji chemicznych korzystnie wpływają na środowisko naturalne. Ponadto, wzmocnione systemy korzeniowe są bardziej odporne na choroby, co pozwala w części przepadków na rezygnację ze stosowania pestycydów.

USŁUGI I HANDEL MIROMAD MIROSŁAW MADEJ

UL. BOCIANIA 1, 86-200 CHEŁMNO

NIP :  875 113 70 63

punkt handlowy

Solnica 46A

82–100 Nowy Dwór Gdański

 

All content © Agro-Perfect 2016. All rights reserved.